Adalim Aston the Third

Aston se narodil u paní chovatelky Macháčkové v Choustníkově Hradišti. Narodil se 17.4.2012. Jeho matkou je Limetree New Age a otcem 1545 Taraco Bendigo.

Aston měl po narození velmi zvláštní zbarvení, byl celý šedý a měl velmi silné nohy, postupem času začal přelínávat ze šedivé barvy na černou. V průkazu má sice napsáno, že je tmavý plavák s hvězdou, ale mě přijde spíš jaho barva na černého hnědáka. Na zadních nohách má dvě bílé ponožky.

Když jsme se byly poprvé s kamarádkou podívat u oaní chovatekjy, tak se mi na první pohled zalíbil velsh part bred hřebeček po matce ČT, ale kamarádce padl do oka přímo Aston. Když jsem se na něj zaměřila, tak se mi také velmi líbil. Pak už to šlo vše velmi rychle, zařídila jsem si ustájení a na konci září mi ho paní chovatelka s manželem dovezli. Převoz se sice neobešel bez konplikací, ale nakonec všechno dobře dopadlo.

Aston se zatím jeví jako velmi hodné a klidné hříbě, chodíme spolu na procházky i bez koní a vůbec mu to nevadí. Doufám, že mu tato povaha vydrží. Jsem moc ráda, že ho mám a že je takový jaký je. Díky Astone!  Jana

Pro více informací o jeho rodičích se můžete podívat na stránky www.machackovi.cz